Svetainės struktūra

Paslaugos
Interneto svetainių kūrimas
E- komercijos sistemų kūrimas
CRM sistemų kūrimas

Mes siūlome jau programiškai realizuotus kontaktų su klientais valdymo (CRM) sprendimus , kurie tinka tiek pačioms mažiausioms tiek didelėms įmonėms.

 

Mūsų sukurta programinė įranga AIVA 9001 sukurta panaudojant naujausias Internetines technologijas, kurios leidžia įmonės duomenų bazės saugojimui  mažoms įmonėms naudoti ne savo, o interneto tiekėjo serverį , tuo išvengiant didelių išlaidų serverio įsigyjimui ir priežiūrai.

Didelės įmonės gali laikyti duomenų bazes savo serveryje , su kuriuo įmonės filialai naudodamiesi programa AIVA 9001 gali dirbti per Internetą, lyg visa firma būtų vienoje patalpoje.

 

Mūsų siūloma CRM sistema integruota su įmonės e-komercijos , tikslinio marketingo ir prekių užsakymo valdymo funkcijomis, kas padidina jos efektyvumą.Be to , diegdami šią sisatema įmonėje , mes ją integruojame su esama įmonėje prekių ir buhalterinės apskaitos sistema, panaudodami jau esamą duomenų bazę, ir perduodami duomenis iš CRM sistemos į apskaitos sistema,kad išvengti dvigubo duomenų vedimo.

 

AIVA 9001 CRM sistema leidžia atlikti sekančias funkcijas:

·          Sukurti Prekių ir paslaugų katalogą-kainininką,kuris naudojamas ne tik vadybininkų darbui su klientais-komercinių pasiūlymų ir sąskaitų ruošimui, bet taip pat e-komercijai, marketinfgui, prekių užsakymui iš tiekėjų ir prekių apaskaitai

·          Sukurti klientų duomenų bazę su galimybe klasifikuoti klientus pagal įvairius požymius, atlikti jų paiešką.Surasti visą informacija apie darba su klientų-kontaktus, kliento pakalusimus, buvusius pardavimus, prekes ,kurias pirko klientas

·          Registruoti visus klientų paklausimus, paruošti jiems komercinius pasiūlymus ir sąskaitas išankstiniam apmokėjimui.Komerciniai pasiūlymai gali būti iliustruoti kataloge esančiomis nuotraukomis ir prekių aparašyamais.Komercinius pasiūlymus ir sąskaitas galima atsispausdinti ar išsisųsti elektroniniu paštu. Visi  komerciniai  pasiūlymai  registruojami duomenų bazėje.Juos galima surasti , keisti siųsti vėl.Iš duomenų bazės išvedamos ataskaitos apie vadybinimų darbą

·          Registruoti visus numatomus kontaktus su klientų.Ypač tai aktualu aktyviai dirbant su klientais.Programa leidžia sudaryti vadybininkams dienos darbo su klientais  planą, kontroliuoti kaip vykdomi darbai, surasti visus buvusius ir planuojamus kontaktus su klientu pagal kiekvieną kliento paklausimą ar užsakymą.

·          Leisti klientams per Interneto svetainę peržiūrėti visus buvusius ir esamus savo užsakymus, prekes , keisti ir dubliuoti užsakymus.

 

Kartu su šiomis tiesioginėmsi CRM funkcijomis į programa integruotos marketinginės funkcijos:

·          Klientų atrinkimas pagal įvairius požymius

·         Prekių naujienų, pardavimo akcijų ir kainininkų išsiuntinėjimas klientų grupėms:

o         Elektroniniu paštu

o         Faksu tiesiai iš kompiuterio

·          Išsiųstų pasiūlymų iregistravimas duomenų bazėje.

 

 

Mes atliekame sekančias  CRM kūrimo paslaugas:

 

  • Įmonės CRM sistemos projektavimas;
  • CRM sistemos diegimas įmonėje –programų instaliavimas, darbuotojų apmokymas, duomenų bazių iš esamos apskaitos sitemos perrašymas
  • CRM sistemos integravimas su esama įmonėje apskaitos sistema
  • Duomenų bazių laikymas AIVANET interneto serveryje
Programos autorinė priežūra-atnaujinimas ir konsultavimas.
Aguonų 10,Vilnius, tel. 8-5 2123258, el.paštas: robert@aiva.lt
member of AIVAWEB
© 2003-2018, Aiva Sistema